Klauzula informacyjna - osoby odbierające dziecko z przedszkola

OSOBY ODBIERAJĄCE DZIECKO Z PRZEDSZKOLA

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych przetwarzającym Pani / Pana dane osobowe  jest Przedszkole nr 23 „Stokrotka’ w Koszalinie ; kontakt mailowy: przedszkole23stokrotka@wp.pl

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email  iod@zoeap.koszalin.pl lub pod adresem administratora.

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu możliwości identyfikacji osoby, która została wskazana, jako uprawniona do odbioru dziecka, przez jego rodziców lub opiekunów prawnych na podstawie Pani/Pana zgody.

1. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty upoważnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez czas trwania roku szkolnego, którego dotyczy upoważnienie.

1. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

1. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie; powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

1. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (00-193 Warszawa, ul. Stawki 2) w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora.

1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości odbioru dziecka.

Poniżej plik do pobrania

Obrazek przedstawia ikonę symboliczną pliku Klauzula informacyjna - osoby odbierające dziecko z przedszkola
Typ pliku: DOCX, Rozmiar: 14 KB
Wytworzył: